☰ Menu Prawe Menu ☰
Gminny Ośrodek Pomocy Społeczenej w Chmielnie
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Poniedziałek 27.09.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Pracownicy

Dyrektor GOPS w Chmielnie:

Gabriela Jóskowska - gops@chmielno.pl

 

Zastępca Dyrektora GOPS

Kierownik Działu Pracy Socjalnej i Pomocy Środowiskowej

Aleksandra Gołata - a.golata@chmielno.pl

 

Pracownicy Socjalni:

Natalia Hewelt - n.hewelt@chmielno.pl

Justyna Gruchała - j.gruchala@chmielno.pl

Weronika Kuczkowska - w.kuczkowska@chmielno.pl

Emilia Onoszko - e.onoszko@chmielno.pl

Joanna Zaborowska - j.zaborowska@chmielno.pl

 

Zastępca Dyrektora GOPS

Kierownik Działu Obsługi Świadczeń:

Marzena Szreder - m.szreder@chmielno.pl

 

Pracownicy Działu Obsługi Świadczeń:

Grażyna Wirkus - grazyna.ramczyk@chmielno.pl

Justyna Bela -j.bela@chmielno.pl

Anna Puzdrowska - a.jank@chmielno.pl

Karolina Jereczek - k.jereczek@chmielno.pl

 

Księgowość:

Anna Czaja - a.czaja@chmielno.pl

Krystyna Jankowska - k.jankowska@chmielno.pl

Paulina Balcerkiewicz - k.jankowska@chmielno.pl

 

Asystent rodziny:

Emilia Tessa - e.tessa@chmielno.pl

 

 

Wytworzył:
Grażyna Wirkus
(2014-05-07)
Udostępnił:
Ramczyk Grażyna
(2012-08-10 10:36:08)
Ostatnio zmodyfikował:
Wirkus Grażyna
(2019-03-19 12:34:26)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 154696